Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-10, 22:43   #61
Trudne_sprawy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oj, nie przypominam sobie, żebym obrażała tutaj kogokolwiek.

Xfrida twierdzi, że ja walę stereotypami. Si, walę, zaprzeczyć nie można. Jednak takimi stereotypami kieruje się znaczna część społeczeństwa. Z drugiej strony- naprawdę niech każdy żyje, jak chce. Nie mi to oceniać. W każdym razie- nie widzę problemu, Autorko. Zajmij się swoim życiem a koleżanka niech idzie swoją ścieżką. Wilk syty i owca cała. No nie możesz jej mówić, jak ma żyć.
Tak naprawdę napisałaś dużo prawdy więc nie wiem czy to takie stereotypy.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Wiesz, że tolerować to co innego niż pochwalać czy akceptować? To nie jest luźne podejście, tylko podejście: nie jestem nikim lepszym, żeby patrzeć z góry na czyjeś życie i je wielce potępiać. Powiedz, komu takie zachowanie robi krzywdę? Jest złe bo co, bo Ty tak mówisz? Ja bym nie potrafiła uprawiać seksu za pieniądze, nawet nie potrafiłabym z kimś kogo nie znam, a nawet nie kocham, ale czemu mam osądzać kogoś, kto nie ma z tym problemu? No pewnie, wróćmy do czasów, kiedy za wszystko piętnowano ludzi, to był piękny okres, wszyscy byli szczęśliwi, nikt nikomu nie zniszczył życia. Dużo krzywdy wyrządzili innym tacy ludzie jak Ty, wytykający palcami każdego, kto żyje wg innych zasad niż oni sami. Bardzo się cieszę, że w końcu nastaje "luz".
A ja wręcz przeciwnie nie cieszę się i popieram powyższą wypowiedź.Oczywiście szacunek się należy ale w pewnych kwestiach na moją pozytywne odczucia nie można liczyć szczególnie w tych tematach.Strasznie mnie denerwuje te dzisiejsze biadolenie o tolerancji i wrażliwość na krytykę niestety ale pewne zachowanią na krytykę zasługują.

Edytowane przez Trudne_sprawy
Czas edycji: 2020-02-10 o 22:46
Trudne_sprawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując