Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 11.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-25, 12:45   #4483
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 11.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88601368]durnota i jeszcze te 8 osób plus sędziowi musieli jakos dojechac do sądu przeccież, moze niektorzy zbiorkomem.


Moja mama zlapala koronawirusa eh, ma ponad 70 lat, od siostry, kotra w pracy na 99% zlapała, bo nigdzie indziej przedostanio nie chodzila, dojezdza rowerem. A mieli jakas osobę na zastępstwo w pracy z innej lokalizacji, kotra "troche sobie kaszlala".

i co ja czytam o nowych objawach odmiany brytyjskiej:
"Inny przebieg COVID-19. W czasie, kiedy następowała poprawa, gwałtowne załamanie
To niestety nie koniec groźnych w skutkach zmian, które obecnie lekarze i ratownicy obserwują u pacjentów z COVID-19. O kolejnej opowiadał niedawno w Radiu ZET Łukasz Wrycz-Rekowski, ratownik medyczny z fundacji Aid Ratunek.

- Nowe mutacje wirusa mają to do siebie, że potrafią dać gwałtowne załamanie choroby dopiero koło 9.-10. dnia - mówi. W tym czasie oryginalny wariant SARS-CoV-2 dawał zwykle oznaki poprawy. - Tu tymczasem dochodzi do gwałtownego załamania stanu zdrowia i takiemu choremu jest już bardzo ciężko pomóc - przyznaje ratownik, dodając, że z takimi przypadkami spotykają się w swojej pracy właściwie codziennie.

W połączeniu z niespecyficznymi objawami, których nie łączono dotąd z COVID-19, stan ten jest jeszcze bardziej groźny. Bóle brzucha czy gardła ludzie tłumaczą sobie zgagą czy anginą i bagatelizują problem."

https://www.medonet.pl/koronawirus-p...,60128495.html


ciekawa jestem czy jest jakis tzw. standard leczenia jeszcze przez POZ osób z koronawirusem. Czy kazdy lekarz sobie rzepkę skrobie i sam wymyśla co przepisac?[/QUOTE]też jestem ciekawa: jak się leczy wirusa w warunkach domowych? jaki jest schemat postępowania? jakieś leki? Ktoś coś wie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując