Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własnoręcznie wykonane upominki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 21:38   #30
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Question Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cześć Wam, od niedawna interesuję się większym dbaniem o włosy. Ale poprzez blogi włosomaniaczek po prostu się wciągnęłam = D. O własne włosy jakoś sobie dbam ale nie o tym w tym wątku.

Moja przyjaciółka ma urodziny w maju i chciałam jej sprawić włosowy prezent. Mianowicia planuję zrobić coś w stylu koszyczka z kosmetykami dopasowanymi do jej włosów. Jest/ będzie 20 letnią blondynką. Od 16-17 roku życia farbowała/ rozjaśniała/ prostowała/ doczepiała włosy strasznie je zniszczyła od włosów <prostych jak drut> po ramię, wypadły jej do wysokości aż do początku karku. Wtedy zaczęła kombinować z doczepianiem itd... Gdzieś tak rok temu się opamiętała, okazuje się że ma strasznie zniszczone włosy. Naturalnie są kręcone ale połowa pod spodem tylko. I ma straszne siano i strączkujące się pasma... Prostuje tylko grzywkę bo ją przekonałam. Źle się czuje w swoich włosach- za nic nie podetnie końcówek boi się krótkich włosów....

Mam pytanie, a zarazem prośbe, jak mogę jej pomóc?
Jako prezent planuję jej kupić szampon, odżywkę, maskę, olej jakąś karteczkę z propozycją pielęgnacji czy coś - liczy się troszkę z moimi radami więc może coś wskóram = )- jakie produkty proponujecie? wszystko z jednej serii? czy osobno?coś może oprócz tego?

Liczę na Was i dziękuję za jakiekolwiek zainteresowanie, pozdrawiam =)

Edytowane przez toja_ania
Czas edycji: 2013-04-21 o 19:03
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując