Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krępujący prezent od rodziców TŻ
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 16:47   #12
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To tylko koszulka nocna, nie wibrator Jak dla mnie wyolbrzymiasz. Widocznie TZ ma nowoczesnych rodziców, teściowa nie chodzi spać w podomkach tylko uważa taką rzecz za oczywistość. Prezent może dziwny, jak na polskie zacofane zwyczaje, ale bez przesady, nic strasznego się nie wydarzyło
Wiem, o prostu się zdziwiłam, właśnie przez ten Polski konserwatyzm po prostu się nie spodziewałam
No a fakt faktem, że jest bardzo ładna, seksowna, ale nie wulgarna także w gust mi się wstrzeliła idealnie

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma się czym przejmować, jeśli koszulka Ci odpowiada i chcesz ją nosić. Trochę zaryzykowali, ale z prezentem trafili, więc fajnie Ale jeśli krępują Cię takie prezenty i nie chciałabyś już nigdy otrzymać niczego podobnego, to poproś TŻ-a, żeby delikatnie porozmawiał z rodzicami i powiedział im, żeby jednak w przyszłości ograniczyli się do bardziej konwencjonalnych podarunków.
Powiem tak- w gruncie rzeczy strasznie mi się podoba, tylko w pierwszym odruchu byłam zaskoczona. I pomyślałam, że podpytam na Wizażu o to, jakby dziewczyny zareagowały.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując