Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~~~ Zabłyśnij jak gwiazdy w Cannes ~~~
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-18, 18:55   #5
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ~~~ Zabłyśnij jak gwiazdy w Cannes ~~~

Dzisiaj przedstawię makijaż inspirowany look'iem Evy Longoria.

Eva Longoria jest bardzo piękną kobietą. Zazwyczaj ma nieskazitelną cerę, jej oczy są mocno podkreślone, usta w kolorze stonowanym. Wie w czym wygląda dobrze
Na otwarciu festiwalu w Cannes miała piękną białą suknię z trenem. Włosy upięte, do tego ciemny smoky eyes. Moim zdaniem wyglądała oszałamiająco.






Jej makijaż od razu zwrócił moją uwagę. Lubię mocno podkreślone oczy, dlatego nie mogłam przejść obojętnie i pierwszy makijaż którym się inspirowałam, właśnie należy do niej.




Makijaż Evy Longorii nie jest trudny do wykonania. Przede wszystkim musimy zadbać o nieskazitelną cerę. Do tego posłuży nam odpowiedni podkład. Utrwalamy go za pomocą pudru sypkiego, bronzerem konturujemy twarz. Policzki wystarczy musnąć różem w brzoskwiniowym odcieniu.

Oczy: Przede wszystkim potrzebujemy czarnego cienia, który nakładamy na 3/4 ruchomej powieki. Rozcieramy go ku górze, by uzyskać efekt dymka. Resztę powieki możemy podkreślić za pomocą grafitowego cienia, natomiast kąciki wewnętrzne rozjaśniamy bielą. Na dolną powiekę wystarczy zaaplikować ciemny cień, lekko rozetrzeć, rozświetlić bielą. Nie można zapomnieć o czarnej kredce. Ja w swoim makijażu wzdłuż linii rzęs narysowałam kreskę, a następnie za pomocą cienia go roztarłam, aby nie była ona zbyt wyraźna. Linię wody zaznaczyłam czarną kredką.

W tym makijażu widoczne są długie rzęsy Evy. Jeżeli nasze nie są zbyt efektowne, warto sięgnąć po sztuczne rzęsy, które natychmiastowo otworzą oczy. Ja swoje jedynie mocno wytuszowałam.

Usta podkreśliłam beżową pomadką, dodałam im błysku za pomocą błyszczyka z maleńkimi drobinkami.



EFEKT KOŃCOWY:




Na koniec, takie zestawienie:





Mam nadzieję, że w miarę udało mi się odwzorować makijaż Evy Longoria.

Pozdrawiam





---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
fot jeszcze nie ma a już coś czuję że będziesz moja faworytką
oj tam jeszcze wiele uzdolnionych dziewczyn tutaj się pojawi

Cytat:
Napisane przez kasienkaa27 Pokaż wiadomość
Czekam.... Czekam :d
już są, już są

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
oczekuje z niecierpliwoscia
Emi
__________________

Edytowane przez Ferrou
Czas edycji: 2012-05-18 o 18:44
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora