Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-21, 22:01   #30
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory

Cytat:
Napisane przez nebute Pokaż wiadomość
Materiał wykładowy, nie udostępniony do publikacji. Poza tym nie widziałam nigdy tutaj zwyczaju cytowania jak na laboratorium urody.
O widzisz, faktycznie pod tą nazwą da się znaleźć, aczkolwiek facet w paru pierwszych minutach rzuca bzdurę, że działania kosmetyku nie trzeba udowadniać, więc dalej sobie darowałam.
Czytam szybciej niż cokolwiek oglądam i szkoda mi czasu na tego typu materiały. Cokolwiek powiedział musiało już być napisane w podręczniku lub artykule. Ale ustawodawstwa kosmetyku ewidentnie nie przeczytał Działa musi być udowodnione, nawet jeśli testy są źle przeprowadzane, jest to badanie satysfakcji etc, ale na terenie UE musi być pokazane, że działa
Ostatnio radio pełne jest informacji, że właśnie badanie satysfakcji pewnego specyfiku i twierdzenie na tej podstawie, że preparat jest OK jest nadużyciem, ale dobrze twierdź dalej swoje

To jak jesteś w stanie podać swoje źródło? i jeszcze poproszę o źródło tych rewelacji o prawie UE
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując