Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-06, 11:58   #41
kashha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Chicago
Wiadomości: 1 510
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Oglądałam tylko dla widoków Zakopanego do którego pałam miłością wielką
Fajny ten Bartek, ale wogóle serial nieco przerysowany, jakoś dużo gwary, czasami nie wiedziałam co mówi główna bohaterka bo coś mruczała pod nosem. I jakoś ciężko uwierzyć mi było w to molestowanie Schejbal

A Pieczyńska mnie zaskoczyła na plus, taka przerysowana ale śmieszna postać.
Zobaczę na dalsze odcinki napewno.
mnie do obejrzenia pierwszego odcinka również zmotywowało miejsce- Zakopane które uwielbiam, ciekawe jak rozwinie się akcja

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Kurczę, fajnie się ten serial zaowiada, ale też nie lubię tej aktorki, dla mnie jest strasznie sztuczna. Ale za to Bartek...
Chyba tylko dla niego będę oglądać ten serial, pani Pieczyńska też mnie pozytywnie zaskoczyła swoją rolą
Za Magdą również nie przepadam, ale wydaje mi się, że pasuje do postaci którą odgrywa, jak dla mnie da się przeżyć

Cytat:
Napisane przez biene Pokaż wiadomość
Jak dla mnie serial porażka. Obejrzałam pierwszy odcinek tylko dla Zakopca. Uwielbiam to miasto i cieszyłam się, że ktoś wymyślił, żeby nakręcić tam serial. Co mi się nie podoba:
- nie przepadam za Schejbal i również w tej roli mi się nie podoba;
- rola Pieczyńskiej beznadziejna - góralki w Zakopcu nie chodzą w odświętnych tradycyjnych strojach na co dzień i są trochę bardziej ucywilizowane, potrafią mówić gwarą i "normalnie", a jak już są takie tradycyjne to na pewno nie mają solariowej opalenizny jak aktorka;
- już to widzę, że nie było miejsca w żadnym normalnym pensjonacie i musiała zamieszkać w chacie góralskiej;
- gdzie się uchowała główna bohaterka, że nie zna słowa kwaśnica?;
- Schejbal prowadzi video rozmowę przez internet na polanie gdzie wypasają się owce - scena nierealna;
- video rozmowa jest w jakości HD, a w Polsce nawet nie ma takiego bezprzewodowego internetu, przez który można by było przeprowadzić rozmowę takiej jakości.

Ubawiłam się jedynie na scenie, w której bohaterka strzela korkiem od szampana w klejnoty chłopaka, po tym jak się wywrócił na kostkach lodu zostawionych na podłodze w kuchni
To tylko serial... w każdym nawet najlepszym można dopatrzeć się licznych wpadek, ale fajnie tak czasem powytykać błędy

Cytat:
Napisane przez niezapominaczka Pokaż wiadomość
Może potem przedstawią "bardziej normalne Zakopane" i główna bohaterka odkryje, że na Krupówkach można dostać dobre latte
Ja będę oglądać dla pięknych widoczków i świetnych stylizacji głównej bohaterki - wreszcie coś normalnego... a nie tylko chodzenie w fartuchu jak Hanka Mostowiak
kurcze, ja zawsze jak jestem w Zakopanym, narzekam że wszystko ok, ale nigdzie dobrej kawy nie podają Masz jakieś godne polecenia miejsce?? U mnie zawsze kawa kończy się w Mc Donald's

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Obejrzałam wczorajszy odcinek i jak narazie spoko
Ale po scenie, gdzie narzeczony zdradza ją z jej koleżanka, po Bartku któremu od razu Schejbal wpada w oko i po zapowiedziach kolejnego odcinka, mniej więcej można się domyślić co będzie dalej... ale czas pokaże...
Scena zdrady hmmm życiowa... koleżanka hahaha

Zobaczymy jak się akcja rozwinie
__________________
Wojtuś

Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoła i klęka...:
kashha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując