Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-06, 13:50   #45
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Obejrzałam gdyż był mocno reklamowany i zaintrygował mnie tytuł , serial nie jest najgorszy , można zobaczyć gdy nic nie ma ciekawego w telewizji . Jednak jak to bywa to tylko serial fikcyjny ale niektóre rzeczy są tak sztuczne że aż kuje w oczy : sprawa molestowania trochę takie dziwne było przedstawienie sprawy (budzi we mnie niesmak) już lepiej gdyby Ewa romansowała z żonatym głównym szefem ktoś się dowiedział o nich i chciał donieść żonie szefa a ten z obawy że się wyda wysyła Ewa do tej mieścinki .
kolejna sprawa myślałam że główna bohaterka zostanie wysłana do wioski zabitej deskami a nie piękny pensjonat - zakopane gdzie jest nawet znany fas food a ona narzeka
co do góralki i jej stroju myślę że twórcy chcieli w pewien sposób zobrazować jaki taki strój wygląda , a pani gospodyni chciała jak najlepiej przyjąć gościa (ach ta nasza gościna )
aktorzy nie są źli , trochę za mało był pokazany nowy zespół - tak na marginesie wojciech błach grający Andrzeja czyli nasz Tosiek z plebani moim zdaniem strasznie sie postarzał . ja zobacze drugi odcinek
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując