Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład, technika makijażu i kosmetyki przy skórze odwodnionej, zapychającej się.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 14:10   #6
pinkblackcatx
Przyczajenie
 
Avatar pinkblackcatx
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: Podkład, technika makijażu i kosmetyki przy skórze odwodnionej, zapychającej si

Dziękuje za odpowiedzi. Przy najbliższej wizycie w drogeriach sprawdzę te podkłady i zrobię odlewki.

SexyChick, dokładnie opisałaś właśnie jak to z tym kolorem że porcelanowe jak Miss Piggy, inne zbyt żółte itd.

Pamiętam, że kiedyś jak miałam ok. 16-17lat i nie miałam zbytniego doświadczenia w podkładach (kupowałam jasne bez względu na odcień ) bywając w różnych sklepach i drogeriach te panie co pomagają w doborze kosmetyków zawsze mi doradzały te beżowe i żółtawe, a potem zmieniały zdanie, że jednak różowe powinny być i kończyłam z podkładem, który był za różowy co podkreślało przebarwienia po wypryskach.

Ogólnie to dopiero półtorej roku temu odkryłam, że podkłady które używam są często za różowe i myślałam że mam żółtą tonacje, a jednak i takie podkłady nie współgrały z kolorytem mojej cery.
A już jestem ciekawa tego podkłady Pierre Rene, firmę znam, ale o dziwo ich podkładów nie testowałam.
Tak tylko myślę, czy te odlewki mogę sama robić czy trzeba pytać ?
pinkblackcatx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując