Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-17, 21:26   #2075
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiące mm, czy wasze dzieciątka też mają bardzo rzadkie kupki? Moja dzisiaj robila bardzo wodniste po pępek, cały czas smierdzaco pierdzi sobie i placze. Boje się, że wirus czy może znowu od mleka. Nie wiem. Kupiłam elektrolity, jutro do lekarza.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Tak tak, moja ma raczej rzadkie, czasem wodniste. Wczoraj puściła tak śmierdzącego bąka że aż tz nos zatkał, gdzie on jest mało wrażliwy na zapachy. Też jutro pediatra ale my na kontrolę ogólna, pierwsza. Nareszcie.
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy Kazina to taki glodomorek? Kąpiel była, kupy byly, cycek był 120 mm bylo, smoczek jest i snu brak

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A dużo spał w dzień? Moja jeśli dużo śpi w dzień to potem wieczorem nie chce już spać
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Agata u mnie było inaczej, bo ja jestem dość hmmm temperamentna. I jak załatwiałam kłótnie to krzykiem, trzaskaniem drzwiami, rzucaniem szklankami itp. Więc u nas to przybierało dość włoskie formy Ja nie zachowywałam się jak Ty, bo zwyczajnie byłam na niego wściekła, byłam do granic rozżalona, rozczarowana i zła na niego. Ja za nim nie tęskniłam, tylko chciałam się go pozbyć, bo mnie doprowadzał do szału. Więc to, że go nie widziałam było mi tylko na rękę, a to że się nie odzywał przyjmowałam jak błogosławieństwo, że nie muszę słuchać jego pitolenia Więc najpierw zamilkł, potem zniknął mi z pola widzenia i pojawiał się tylko z konieczności aż powoli, jak i jemu nerw minął, spowrotem mnie do siebie przekonywał U nas sytuacja wyglądała inaczej, ale rozstanie pozwoliło nam ochlonac, nabrać dystansu i pojsc po rozum do głowy. Trzymam kciuki, żeby u twój też rozum odzyskał A jesli nie to za kilka lat będziesz się cieszyć, że śmieci się same wyniosły, choć wiem, że teraz nie jesteś w stanie mi w to uwierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śmieci się same wyniosły, pięknie to ujelas.
I Agata, Magda ma 1000% racji - kiedyś będziesz się z tego cieszyć. Nie jutro, nie pojutrze, nawet nie za tydzień czy miesiąc, ale na pewno za jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Staś poszedł dziś spać o 20. Zobaczymy o której zacznie się jutrzejszy dzień, już się boję ale jestem dobrej myśli!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora