Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-04, 23:11   #3433
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Tak

Święta cały rok


Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Wracając do kaki o króym byłą kiedyś mowa... dla mnie dojrzałe to połączenie brzoskwini i upieczonej dyni Hokaiddo... mi i mamie smakowało ale bardzo słodkie - może zasłodzić. Ale smaczne... nie dziwę się, że małpki jedzą
Całkiem trafnie to ujęłaś, dynia i brzoskwinia

Kupiłam dziś zegarek na rękę, taki na bransolecie srebrnej, które miały być od poniedziałku i chyba miałam szczęście bo wczoraj ich jeszcze nie było, a dziś przed 21 pani dopiero wykładała, jedno pudełko zawierające ok 10 sztuk, damskie i męskie, tak więc malutko. Kilka lat temu kupiłam też w biedrze podobny zegarek i gdy zaniosłam do zegarmistrza, aby zmienił mi baterię to nie chciał wierzyć, że kupiony był w b. za 2 dyszki bo podobno ma bardzo dobry japoński mechanizm Niemniej bateria się wyczerpała, kosztowała 16 zł, więc zaszalałam i kupiłam nowy zegarek za 9 zł więcej niż bateria, też z tym japońskim mechanizmem kwarcowym, a przynajmniej chwalą się nim na opakowaniu
One są w tej gazetce z 2.12 z robotem kuchennym na okładce, jakby ktoś chciał zerknąć sobie
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2019-12-04 o 23:15
laisla jest offline Zgłoś do moderatora