Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-23, 05:38   #63
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Mieliśmy dziś duża awarie prądu w całym bloku...cos walnęło i się wszystko wyłączyło... W aptece u mnie na dole popalily się komputery, ja mam straty w lidlomixie, ekspresie do kawy, walnął nam dekoder i router, wiec jesteśmy bez tv i internetu, tyle co w telefonach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[emoji50] szkoda sprzętów, trzymam kciuki za ubezpieczenie!
Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Hey Wróciłam. Miałam problem i nadal mam to zniknęłam na własne życzenie.
Dziekujemy za życzenia [emoji813]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
'głupie serce' samemu nie raz trudno odejść a co dopiero z takim maluszkiem. Nie wyobrażam sobie co przeżywasz. Bardzo Ci współczuję tej sytuacji i mam nadzieję że to co się między Wami wydarzyło da Ci tylko kopa do działania [emoji846] tak długo sobie radzisz sama to i teraz dasz radę!!!
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Maryśka jak dobrze, że jesteś! Proszę już więcej nie znikać! Przesyłam mocne uściski Wierzę, że w końcu szczęście się do Ciebie uśmiechnie.
Moja koleżanka też ma niezłe przeprawy. Ale tam to nawet przemoc i zdrady nie motywowały jej do odejścia. Na szczęście facet sam odszedł i ostatnio nawet podrzucała mi swojego 2,5 latka, bo w końcu zdecydowała się zacząć od nowa i umówiła się na randeczkę

Agadzie, co za pech z tym sprzętem! Oby ubezpieczyciel zafundował Ci nowiutki!

Dziewczyny, powiedzcie mi czemu kolejny dzieciak nie chce mi grzecznie siedzieć w wózku? Ze starszą było to samo. Jak tylko się zorientowała, że na dworze można śmigać z buta to wózek zaczął parzyć w tyłek. I Ada to samo. I żeby to jeszcze szło grzecznie. Ale nie, koniecznie chce ulicą lub zasr.anym trawnikiem. Tak się dziś umęczyłam jak niosłam to wrzeszczące i wyrywające się stworzenie a pierworodny, rozwalony jak prezes dawał się wozić po całym osiedlu. Wszystko można było z nim załatwić. Buła do ręki i heja!

Licytujemy się z tżtem kto ma na 9 jutro jechać z synem na trening. I oczywiście każde chce jechać i skorzystać z dwóch godzin spokoju, a nie urządzać animacje dla naszej Cruelli de Mon
To jest dobre pytanie, niektóre dzieci chyba bardziej cieszy ta nowo zdobyta niezależność. Moja wózek średnio lubi ale jeszcze dajemy radę bez wrzasków, najwyżej wracamy biegiem [emoji1787] za to za rękę nie pójdzie bo nie i koniec
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
W końcu trafisz! Zobaczysz! Ale naprawdę, rób tak zeby było jak najlepiej dla Ciebie Po cichu na to liczę że będę mogła kupić tą nową wersję [emoji14]

Zrobiłam tort. Krzywo trochę wyszło, pierwszy raz kładłam masę cukrową na większy tort, jeszcze starszak wyraził życzenie żeby tort był z tęcza... W środku ma niespodziankę Załącznik 7717112

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny torcik [emoji3] nikt nie będzie pamiętał że krzywo tylko tę niespodziankę!

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując