Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-21, 11:00   #4651
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja tam jestem dziwna i nie jara mnie "kult" świadkowej, która ma zabawiać gości na weselu i latać za panna młoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ważne tylko, żeby znaleźć na świadka kogoś, kto ma podobne poglądy. Chciałabym, żeby świadkowa oprócz złożenia podpisu zaangażowała się jakoś bardziej w przygotowania - doradziła w jakimś wyborze, ogarnęła panieński, ewentualnie wysłuchała żali Moja widać myśli tak samo, jeszcze wcześniej sama wykazywała zainteresowanie tym, jak nam idą przygotowania, pokazywała inspiracje koleżanki, u której będzie najpierw świadkować, a jak ją oficjalnie poprosiłam to pierwsze co to zaczęła coś o organizacji panieńskiego Z kolei inna moja znajoma została poproszona o świadkowanie przez jakiegoś kuzyna i ze sposobu w jaki to relacjonowała, było widać, że to nie jej klimaty i zgodziła się, bo słabo u niej z asertywnością i nie chciała robić przykrości. Tak więc mam nadzieję, że jej rola ograniczy się do podpisu, bo to inny typ człowieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora