Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-07, 16:59   #14
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
dziewczyny sory, ale to gadanie uwierz w siebie, pulchne jest piękne, zaakceptuj siebie to dla mnie slogany rodem z bravo girl

ja uwazam że szczęścia nie osiagniesz wmawiając sobie na siłe że nikt nie widzi moich fałd tłuszczu albo szukaniu na siłę czegoś ładnego. owszem pozytywne nastawienie jest ważne ale dlaczego nie wykorzystać go do rze czy wi stych! zmian.... jesli masz fałdy to nie jesteś puszysta (dywan moze byc puszysty) tylko gruba. i trzeba mieć odwagę żeby stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie oh ku@@@wa ależ sie zapusciłam wygladam jak morświn dlatego od dzisiaj zaczynam cwiczyć i mniej jeść oraz pić hektolitry wody. zapominam także znaczenie słowa słodycze.
prosty schemat: diagnoza problemu- decyzja- rozwiazanie problemu.
tak samo do szału doprowadza mnie gadanie o tym jaka to jestem brzydka ojejku jejku . czy od tego gadania zmieniły się komuś rysy twarzy? nie słyszałam o takim przypadku. dlatego trzeba zasięgnąć rady seksi koleżanki co ze sobą zrobić- zmienić fryzurę, styl, wybielic zęby, ruszyc sie do parku na biegi cokolwiek. 80% kobiet rano wyglada jak wygląda ale już po 10 am są ślicznotkami
mi energii dodaje tylko działanie.

kudlik dlaczego dajesz sie w taki sposób traktować i wmawiać sobie ze to coś z tobą jest nie tak. podejmij jakąś decyzje- albo akceptujesz oziebłego mężczyzne u swojego boku albo nie. Jeśli nie akceptujesz to podejmij jakąś decyzję a nie liczysz na to że on sie zmieni. od dwóch lat o tym rozmawiasz bez skutku- otwórz oczy. w czasie kiedy jesteś z nim mogłaś mieć juz nastepnego faceta który da Ci to samo plus seks- czyli poczucie że jesteś kochana , piękna, gorąca , pociagająca. On nawet nie potrafi z Tobą szczerze porozmawiać i odpowiedzieć na proste pytanie- dlaczego nie chce uprawiać seksu. Co jest takiego trudnego w tym pyt? Z takim niedojrzałym facetem, który nie potrafi być szczery po 2 latach! zwiazku i tak nie zbudujesz nic trwałego. Dom buduje sie na fundamentach i tak samo zwiazek i dojrzałą miłość na szczerości, otwartosci i zaufaniu. Podejmij decyzje czy chcesz takiego związku jaki masz teraz. Nie licz na to że jak będziesz marzyć o zmainach to one magicznie przyjdą. potrzasam tobą- trzese trzese - zaslugujesz nie tylko na miłość ale i na szacunek!

jestem dzisiaj strasznie wkurzona. będę mieć @ i mam ochote komuś przywalić. Denerwuje mnie ze nikt nie potrafi niczego zrobić na czas. rozumiem że ktoś może mieć za dużo pracy ale co za problem uprzedzić o tym, że sie czegoś nie zdąży. Na prawdę nie mogę już pracować w takich warunkach.
czuję się potrzęsiona na cacy

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A.. chyba, że tak

Pokrzywo, żel Babydream nie został wycofany.. zmienili tylko szatę graficzną. Wszystko jest takie samo - skład i opakowanie, tylko zmienili etykietę na ładniejszą
Ewcia a ja byłam w rossku i miałam stary i nowy na półce. Patrzyłam i są te same składniki ale pozamieniane miejscami.

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Nigdy!
---

Pokrzywo, może nie to miałaś na myśli, ale tak to zabrzmiało. Grube może i często jest piękne. Zgadzam się z tym, że same tworzymy sztuczne kompleksy, ale jeżeli ktoś się dobrze czuje w swoim ciele i nagle słyszy, że jest gruby, albo czuje się nieatrakcyjnie przez faceta, to nie powinno się walczyć ze sobą, tylko kanonami "piękna" (w cudzysłowie, bo dla każdego oznacza to co innego) lub odwrócić się na pięcie z uśmiechem na twarzy, bo nie musimy nikomu się podobać. Poza sobą.

Cuddly przybyło po ciąży. Mnie po hormonach i lekach sterydowych. Zrzuciłam w kij. Znów przytyłam. Teraz po ciąży znów zeszło mi +-18 kg.. ale ciało już nie to samo.. i wniosek do jakiego doszłam: można być pięknym w każdym rozmiarze. Kobieta powinna o siebie dbać. Prezentować klasę. Mieć szacunek, ale i dystans do siebie.

Zgadzam się z mychą. Nie każdy jest gruby, bo się obżera.

No i na koniec: w rozmiarze 38 ryczałam, że mam wielką dupę. W 36, że małe cycorki. W 42, wielkie uda.

Zawsze kurde będzie coś, co nam przeszkadza.. spadek wagi nie jest wademekum szczęścia. Akceptacja swojego ciała i afirmacja życia - owszem.
Kochana kudlicy przybyło nie po ciąży a po lekach hormonalnych, które brałam aby mieć w ogóle okres po porodzie (zaczęłam brać 5 miesięcy po porodzie). Po porodzie to ja wyglądałam jak sareneczka Płaski brzuszek, zero rozstępów, ale jak się nie nabawić tego dziadostwa jak się w 14 dni nabiera 30 kilo......
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując