Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-14, 09:01   #4727
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo dokumentów. Mój narzeczony nie jest stąd i pytanie - wystarczy jak pójdziemy do urzędu tutaj na miejscu czy on będzie musiał jechać do siebie? Wydaje mi się że wystarczy tutaj ale nie jestem pewna
Mój tż też nie jest z mojego miasta i nie trzeba było nigdzie jeździć Pani spisała sobie dane z naszych dowodów i tyle.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Kurcze, patrzyłam na naszą rozpiskę i sierpniowe dziewczyny - Wy już lada chwila! Zazdroszczę Co jest ogarnięte, a co do zrobienia?
Ja w sobotę byłam na próbnym makijażu i fryzurze. Wszystko wyszło fajnie i - tak, jak chciałam- bez sztucznych rzęs
Potem pojechaliśmy na krótką sesję narzeczeńską. Niestety, udało nam się zrobić tylko parę ujęć, bo zaraz potem zaczęło mocno padać i zrobiło się bardzo zimno- do docelowego miejsca nawet nie dotarliśmy. Ale te kilka zdjęć wyszło fajnie

Wczoraj zamówiłam 3 parę ślubnych butów Ale to już raczej będą te właściwe Przyszedł mi też grzebyk do włosów, który wykorzystam na sesji poślubnej.
Obrączki już się grawerują- zaryzykowaliśmy i wzięliśmy imię+ datę Jutro je odbierzemy.

Dziś jedziemy ustalać menu. Brakuje mi jeszcze bielizny (zamawiam dzisiaj- mam nadzieję, że zdąży dojść na sobotnią przymiarkę ) i biżuterii. Muszę to ogarnąć w tym tygodniu, bo w niedzielę jedziemy w góry

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
W kościele nie trzeba, a w urzędzie tak xD
W moim urzędzie nikt nie musi mieć maseczki. Pytałam samego kierownika USC

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

pandemonium wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia Niech się Wam wiedzie Dużo miłości
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora