Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze wymówki gości weselnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-03, 14:18   #711
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Najlepsze wymówki gości weselnych

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Podoba mi się sposób na demencje :haha: na pewno go wykorzystam, bo w rodzinie szykuje się teraz wiele ślubów, na których nie mam zamiaru się pokazać, podoba mi się ten wątek, można się duuużo nauczyć od wielce pomysłowych osób

Ale zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć waszego oburzenia z powodu odmowy, przecież to normalne, że taka impreza to żadna przyjemność a raczej dla większości przykry obowiązek i przymus i każdy szuka powodu by nie iść, ale nie wszyscy potrafią być asertywni i nie umieją odmówić, a potem takie biedaki się męczą na tego typu przymusowych imprezkach.
Nawet nie chodzi o to czy ktoś lubi wesela,często jest tak że gości nie stać na to by byc na weselu.Nie oszukujmy się.ale bycie gościem to też jest kosztowne.W mojej rodzinie w tym roku były 3 wesela,ja byłam na dwóch,na jednym nie byłam bo byłam w tym czasie na wakacjach.Na razie stać mnie na to żeby balować na weselach ale jak wyjdę za mąż ,bedę miała swoją rodzinę to nie wiem czy będzie mnie stać na uczestnictwo w kilku weselach w jednym roku.
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując