Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 12:17   #46
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

u mnie też wizyta głównie na usg polega. Wizyta trwa 30 minut, z czego przynajmniej 15-20 minut to usg przez brzuch i transwaginalne, żeby ocenić szyjkę...
mam wizytę jutro, to będzie moja 10 wizyta z usg, plus miałam jeszcze 2x prentalane usg, czyli jutro 12. usg...
nie wyobrażam sobie bez... z resztą, u mnie za każdym razem wychodzą jakieś komplikacje więc chyba bym padła ze stresu jakbym nie wiedziała co u małej słychać

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

na obiad dzisiaj to co wczoraj czyli gołąbki od mamy Tz będzie pewnie marudził


w weekend przejrzałam rzeczy po synu, które mam u rodziców pochowane na strychu i okazuje się że niewiele muszę kupić takie typowo sezonowe rzeczy, bo syn ze stycznia, więc kombinezony zimowe mam małe i duże, nic na pół roku tych najmniejszych rzeczy już trochę kupiłam dziewczęcych, więc pozostają zakupy dla przyjemności wczoraj na alli zamówiłam skarpeteczki i opaseczki dziewczęce
teraz skupię sie chyba na szukaniu koszul do porodu, kuszą mnie bardzo te z rozcięciami na plecach do zzo i sprytnie odpinanymi dekoltami. Chociaż widzę, że rynek i tak już się poprawił, bo te 4,5 roku temu kupienie koszuli nie w serduszka, albo w misie graniczyło z cudem!

Ale na razie czekam na jutrzejszą wizytę, mam nadzieję że ostatnio to była tylko statystyka i z mała wszystko jest ok. Kupowanie tanich pierdółek dziewczyńskich zajmuje moją głowę i nie stresuję się tak bardzo...

Edytowane przez Panna Migotka 86
Czas edycji: 2019-04-02 o 12:19
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując