Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy iść w taką relację ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-15, 23:37   #156
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Spotkałam się z moim przyjacielem na weekendzie jak pisałam. Stwierdzilam że raz się żyje i ze inaczej wszystko "rozegram", tak żeby nie wyjsc na idiotke. Przez cały weekend próbowałam go podpytać co myśli o związkach, czy jakaś dziewczyna mu się podoba itd itp. Niestety nie jest przez najbliższy czas zainteresowany czymkolwiek stałym, więc nawet nie odkrywałam się z moimi uczuciami. Nie chciałam wyjsc na desperatke więc nie poruszylam tego tematu. Jak się od niego zbierałam miałam chęć zacząć rozmowę kończącą nasze spotkania ale brakło mi odwagi... Na dniach się z nim spotkam i definitywnie zakończę nasze spotkania argumentami jakie wcześniej pisałam. Przynajmniej wiem na czym stoję teraz i nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia ze jakoś nie "podpytałam" go. Na dniach rozmowa i koniec.
Po kiego grzyba chcesz się z nim znowu spotkać, skoro już wszystko wiesz? Kręcisz, strasznie.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Tak czułam (i chyba nawet tu o tym pisałam), że Autorka nie odmówi sobie jeszcze jednego spotkania z gościem

Tak jak pisze poprzedniczka - właśnie nie rozegrałaś tego z twarzą. Tyle tutaj dobrych rad dostałaś, jak to rozegrać, co powiedzieć, żeby nie odkryć swoich uczuć... Ja wiem, że faceci są mało domyślni, ale po takim wypytywaniu to już każdy by się zorientował, o co biega.
Oczywiście, że tak. I jeszcze to jej bieda-podkreślanie, że to przyjaciel. Jakby mogła, to by to puste hasełko stosowała jako przecinek. Tacy z nich przyjaciele, jak z koziej...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora