Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-03, 08:45   #30
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ostatnio pisałyśmy na wcześniejszym wątku o peelingu enzymatycznym w proszku. Myślę, że mógłby się sprawdzić u Ciebie Klik, Klik, Klik
Do tego serum Bielendy Klik, Klik, Klik (to pierwsze jest hitem, a pozostałe to względne nowości)
Oczywiście to nie są kosmetyki do podstawowej pielęgnacji, tylko do kuracji, bo mogą nie nawilżać dostatecznie skóry, zwłaszcza suchej, więc podstawowy nawilżacz musi być obok tego.



A widzisz, powoli wychodzi szydło z worka, obsmaruję ich należycie na kwc w recenzji, bo same zachwyty póki co. Trza coś z tym zrobić
Obie rzeczy miałam peeling lubię, choć na trądzik nie pomógł, ale lubię go. Natomiast serum Bielendy zielone nie robi u mnie dosłownie nic niestety.
Dziękuję za wskazówki

Te nowe mnie kuszą, ale jakoś sceptycznie do nich podchodzę, po doświadczeniach z poprzednimi ( miałam zielone i niebieskie), choć niewykluczone, że jeszcze sprawdzę.

Teraz skusilam się na kosmetyki the ordinary alpha arbutin i niacinamide zinc, zobaczymy czy to coś da, choc tak jak mówię, przyczyny w trądziku w moim przypadku doszukiwalabym sie głębiej jednak.
Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Ja miałam olejek do demakijażu i był okropny


Jesli nie pielegancja to może kosmetyki kolorowe? U mnie po odstawienie ciężkich podkładów zdecydowanie mniej mam zapychaną cerę.
Hej kolorowka też w tym czasie była odstawiona, trochę nielogiczne by to było gdybym odstawila pielęgnacje a kolorowki nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując