Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-15, 15:00   #941
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy

Ja też chciałabym poprosić o radę. Oglądam swoje oczy codziennie, bardzo je lubię, ale za nic nie potrafię określić jakie one są. Jak dla mnie, po prostu dziwne Ostatnio jednak zaczęłam się zastanawiać nad makijażem, ponieważ od jakichś kilku lat maluje oczy ciągle tak samo, i zwyczajnie zaczynam się nudzić. Ostatnie zdjęcie obrazuje ten "makijaż", a raczej jedynie narysowanie kreski na górnej powiece. Próbowałam różnego rodzaju kresek, jednak taka (rozszerzająca się przy zewnętrznym kąciku i wyciągnięta w stronę końca brwi) najlepiej podkreśla kształt moich oczu. Robią się wtedy bardziej kocie i ładnie wyglądają. Problem w tym, że jest to jedyny chyba makijaż, który do nich pasuje.
Albo po prostu ja jestem ograniczona w tym temacie, i dlatego warto się zastanowić i poszukać wskazówek.

Na początek chciałabym określić ich kształt. Na pewno mam opadające powieki, ale co jeszcze??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0026.jpg (12,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0056.jpg (13,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0082.jpg (15,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0319.jpg (23,1 KB, 22 załadowań)
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując