Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 09:35   #601
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Dobra dziewczyny, co poradzicie na taki przypadek:
moj chlopak, zwiazek dosyc swiezy, w dodatku ma urodziny przez swieta, lat 34. inzynier, dobrze zarabia wiec rzeczy typu koszule, koszulki, szaliki czy rekawiczki odpadaja, bo wszystko to ma i to dobrej jakosci. ja koncze studia i nie moge sobie pozwolic na nie wiem jak drogi prezent. on troche biega, interesuje sie nurkowaniem (nie wiem za duzo na ten temat, ale podejrzewam, ze wszystko z tego dzialu jest mega drogie), w gust muzyczny ciezko mu trafic i raczej w ogole nie zachwyca sie rzeczami materialnymi - dlatego chcialabym podarowac mu cos specjalnego, a moze nawet nie podarowac, a zrobic wiec szukam inspiracji. nie interesuje mnie obwiazanie sie czerwona wstazka, gotowanie ani masaz. mysle zeby zrobic maly album ale szukam czegos innego. moze ktoras z <Was slyszala jakis fajny pomysl na niespodzianke swiateczno-urodzinowa? dzieki
__________________
Jeśli nie pokonasz swojej tendencji do poddawania się zbyt szybko, twoje życie będzie prowadzić donikąd.
Masutatsu Oyama
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując