Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-19, 22:14   #26
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
10 godzin dziennie i 500 zl????
zwiewaj stamtąd, bo cie wykorzystują

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

ile razy w tygodniu?
Nie co ty , za taką kasę to na cały etet bym nie poszła.Jestem na połówce , czyli weekendy, ale mam problemy z kręgosłupem i płaskostopie i takie stanie to czuje podwójnie a 9 i pół h stojąc - ewentualnie latając to dla mnie hardkor ;(

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez joasiek31 Pokaż wiadomość
Znalazlam i ja trzeba sledzic watek
Ja jestem fanka lumpku na skrzyzowaniu szczesliwej/jemiolowej, ale poki co widze ze jedyna wiec trzeba chyba poczekac na recenzje innych przed wpisaniem w pierszym poscie
Dawaj, tyle że rozpisz co i jak i za ile

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

SSkres odpisuje CI tutaj bo skrzynkę mam cały czas 98% a mi się nie chce usuwać później. CO do zahartowania to ja nie potrzebuję bo już wiem że ta praca mnie nie kręci i wole poszukać czegoś innego co mi leży- poza tym wiem po rozmowach kwalifikacyjnych że stawki są większe + ciuchy + premie + możliwość siedzenia np. na kasie lub na przymierzalni czego w croppie nie ma :p Zresztą ciuchy nie mój styl , nawet na te zniżki specjalnie nie czekam A w croppie wszyscy stac muszą nie tylko świeżaki no , poza kierownikiem ;D
W każdym razie już wiem że im podziękukę tylko kwestia jtego czy mnie puszczą od razu czy po tych nieszczesnych 2 tygodniach
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2010-05-19 o 22:15
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując