Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-04, 16:58   #519
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez SophieElis Pokaż wiadomość
Kobiety drogie, proszę pomóżcie mi uspokoić mysli, bo zaraz zwariuje. Z gory zaznaczam, ze pisze z telefonu wiec przepraszam za ewentualne błędy, ale moja klawiatura jest strasznie niewygodna. Skonczylam dzisiaj pierwszy blister Lesinelle (bralam je juz jakis czas temu, teraz znowu zaczelam przyjmować tabsy) ale boję się o możliwość wpadki i chcialabym abyscie mi powiedzialy czy moje obawy są uzasadnione czy nie. Otoz od poczatku blistra po standardowym okresie przyszlo plaminie które ciągnęło sie dosyc dlugo (w moim przypadku to normalne, zawsze przy pierwszym blistrze tak mialam) ale tak do mnjej wiecej polowy drugiego tygodnia stosowania tabletek zdarzylo sie kilka rzeczy:

1. Bylam chora i przyjmkwalam paracetamol w postavi gripexu hot max(chociaz dawki maksymalnej nie przekroczylam)

2. Czasami z kilkuminutowa roznicą po wzięciu tabletki bralam validol (ogromny stres w pracy mialam w styczniu) ale na zadnej stronie czy ulotce obu lekow nie znalazlam informacji, ze kolidowalby z tabletkami

3. Chyba najbardziej martwiacy mnie punkt. Jako godzine przyjęcia tabletki przyjelam 14. Niestety pod natlokiem stresu i obowiązków w pracy ta godzina przesunela mi sie do 23 ktoregos dnia. I tutaj boje sie, ze tabsy mogly przestac dzialac, chociaz na ulotce jest napisane, ze tabletka dziala nawet do 12 godzinnej roznicy w przyjmowaniu. A tutaj roznica wynosila 8 h. Nie wiem czy to nie za długo. Natomiast moj partner skonczyl we mnie raz, 12 dnia przyjmowania tabletek czyli wtedy kiedy i bylo to rozchwianie w godzinach i kiedy lykalam validol. Dodatkowo, dokladnie dzien po tym przestalam plamic i nie wiem czy to ma z tym zwiazek.

Niby mam argumenty, ze w ciazy nie jestem ale zaczelam schizowac nie na zarty i mysle juz o teście 😢😢😢 buziaki!
Nie jestes w ciazy. Skoro w ulotce jest napisane, ze przyjecie w ciagu 12h jest bezpieczne, to dlaczego sobie wkrecasz, ze nie?

Chcesz to zrob test, ale bedzie on negatywny.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując