Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 19:10   #110
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Od roku szukam, a tak bardzo intensywnie to od marca. Czułam, że będą zmiany w firmie, w której pracuje i stało się, chcieli mnie zdegradować, więc odeszłam, bo propozycja po degradacji była dla mnie z wielu powodów nie do przyjęcia. Warunki odejścia dostałam dobre i zadziało się to niedawno, od lipca nie świadczę pracy, ale mimo wszystko fakt, że tak długo szukam trochę mnie dobija. Wydaje mi się, że mam dobre CV, znam 3 języki na różnych poziomach, doświadczenie mam sensowne, a w najlepszym razie kończy się na tym, że pracodawca odhacza "rozpatrywana" i nic dalej się nie dzieje. Ewentualnie odzywają się ze stanowisk bardzo juniorskich, gdzie jak się okazało stawki są bardzo niskie.


Wiesz, jak czytam ogłoszenia i masz się znać na wszystkim to wychodzi na to, że może lepiej było skakać z kwiatka na kwiatek zamiast lojalnie w jednym miejscu, gdzie jak widać nic mi to nie dało.
U mnie było to samo, co prawda nie mam aż 11 lat doświadczenia i nie znam 3 języków, ale wydaje mi się, że mam dobre CV i aplikowałam na stanowiska, gdzie się bardzo pokrywało moje doświadczenie z ofertą, tylko branża się nie zgadzała. Bardzo dużo było rozpatrywań, gdzie wydawało mi się, że pasuję na stanowisko i cisza.
W najlepszym razie mnie zapraszali na rozmowę ale dziękowali, nawet nie wiem czemu. Czy to nieznajomość branży jest największą przeszkodą, czy oczekiwania finansowe, czy co...
Trzymam za Ciebie mocno kciuki, w końcu coś się ruszy Tylko teraz są wakacje, więc być może dopiero po lecie..

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;86985406]Hej. Podczytuję Was trochę i że tak się wtrącę, mogłabyś napisać, jakie to były kursy? Byłabym bardzo wdzięczna.[/QUOTE]

Jasne, robiłam sobie z Googla taki kurs (któraś z Dziewczyn go kiedyś podrzuciła )
https://learndigital.withgoogle.com/...olucje/courses
ja wybrałam podstawy marketingu internetowego.
I szlifowałam niemiecki z tą stroną: https://deutsch.info
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora