Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 16:12   #80
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Cześć
Przy okazji nowego wątku chętnie się dołączę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj, życzę powodzenia.
Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Niestety <1.2....

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Przytulam. Szkoda, że się nie udało, ale walczymy dalej! Do skutku![1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87023310]To może i ja się przywitam [emoji848]

Czekam na @ i zaczynamy pierwszy cykl starań po kwietniowym poronieniu ciąży bliźniaczej.

Coś więcej o nas - 2 poronienia w 2014, w 2015 syn, starania o rodzeństwo od października 2018, udało się w lutym, ciąża bliźniacza, niestety jeden zarodek nie ruszył w ogóle, drugi się zatrzymał w 6tc. Badania kariotypów w porządku, nasienia kilka lat temu też, z moich badań hipoglikemia reaktywna i mutacja MTHFR hetero obydwa geny. Ciąża z synem na acardzie i euthyroxie, teraz ten zestaw nie pomógł. Kontrole po poronieniu pokazały "coś" w macicy, wczoraj miałam histeroskopię, okazało się, że to mięśniak, który jest tak umiejscowiony, że usuwanie go może spowodować więcej szkody niż pożytku (blisko ujścia szyjki macicy i blizny po cesarce). I tak z mieszanymi uczuciami co do tego co dalej czekam na wyniki histopatologii i kolejny cykl...
Lekarz w szpitalu powiedział, że mięśniak nie powinien zagrażać ewentualnej ciąży i żeby się pospieszyć z zachodzeniem.
Acard mam na stałe, tak samo jodid, od 2 kresek progesteron, chociaż chcę pogadać z ginem, żeby od owu włączyć duphaston.

Jeśli kolejna ciąża się nie powiedzie to kończymy ze staraniami.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Witaj, życzę żeby los się w końcu uśmiechnął.
Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Jest plan!!

3-7 dc clo
11dc lece na podglad



Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
No i dobrze, że jest plan! Teraz nic tylko go realizować i liczymy na 2 kreski za miesiąc
Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Też bym się zdenerwowała [emoji37]
A mnie wkurzyła babka która robiła mi prześwietlenie zęba. Poprosiłam ją żeby mi dała ochronę jak dla kobiety w ciąży bo mogę w niej być. To kazała mi się zdecydować czy jestem czy nie. To jej powiedziałam że ostatnio robiłam test i był negatywny a okresu nie dostałam i niech mi powie jak mam to sprawdzić. A zdjęcie muszę zrobić. No to z wielkim fochem dała mi dodatkowy płaszcz na brzuch. [emoji35]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haneczka nie martw się, dawki stosowane podczas rtg zęba są bardzo małe. Z jednym zdjeciem otrzymujesz dawkę taką jak przez 3 dni otrzymujemy z otoczenia (promieniotwórczość naturalna). Poza tym miałaś fartuch, a wiązka promieniowania była skierowana na głowę, a nie na brzuch. No i nawet jeśli w twoim brzuszku ktoś mieszka, jesteś jeszcze w okresie ochronnym
Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ostatnie strony przewijałam już z walącym sercem. Szkoda Robotku! Ale to była dopiero rozgrzewka Niech @ szybko przychodzi i oby kolejny cykl zakończył się za 9 miesięcy


U nas wszystko dobrze! Hania ma już 18 dni. Pierwsze 2 tygodnie to była sielanka. Gdyby nie brak owu to byśmy już drugie robili od 2 dni jest nieodkładalna i już mam dość Ciągle wisi na piersi- tzn je 3 minuty a potem tylko ciamka i zasypia. Jak ją odkładam do łóżeczka to jest wrzask i tak w kółko.
Ale ogólnie wszystko ok! Gładko nam poszło z KP, tylko podczas nawału troszkę musiałam wspomóc się laktatorem. Mała jest kochana, robi cudne miny i można na nią patrzeć godzinami (pod warunkiem, że nie jest to 20 h pod rząd na rękach )
Sama słodycz[emoji173][emoji173][emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Ja już czekam na wizytę. Trzymajcie kciuki żeby nie było bardzo źle!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora