Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 13:17   #646
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
syntagma też uważam że ten wątek jest od pomagania sobie, zrozumienia a nie pouczania i mówienia jakie to kobiety nie są no dobrze, jesteśmy jakie jesteśmy i kobiet się nie da zmienić widocznie tak jest! Ale niektórzy tego nie rozumieją..ale dobra zaraz zostane pewnie zaatakowana czy coś a ja tylko chciałam napisac że nie mam siły..
jestem za słaba.. widzę go codziennie..od paru dni jest miły, szuka kontaktu, pisze dużo częściej...odwraca się... Ja staram się jak mogę ale kurde.. wszystko do mnie wraca jak podejdzie, usiądzie i powie "Co tam Robaczkuuu" nie mam siły powiedzieć mu chłodno- daj mi spokój chyba uczucie do niego jeszcze mi nie minęło... i prosze tu tylko o zrozumienie a nie o rady typu: weź się w garść poszukaj dobrych stron życia ja je widzę, nie jestem załamana ani nic..chodzi mi tu tylko o tą moją słabość gdy jest obok mnie.. a do maja jeszcze dużo czasu
Kochana doskonale rozumiem i podziwiam Cię, ja chyba nie umiałabym odnaleźć się w takiej sytuacji, mieć z nim kontakt... wciąż bym wspominała te dobre chwile.. itp. Myślę, że trzeba czasu, nic więcej...
W każdym razie, życzę Ci powodzenia i dużo uśmiechu.

MÓWIMY NIE FIOLETOWYM BUZIOLOM!!
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora