Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-27, 17:44   #75
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie znam Extravagance, ale po nutach radziłabym właśnie Vent Vert albo Ralph Lauren Safari. Takie jak opisałaś są Sisley Eau de Sisley 1.
Ten Sisley brzmi obiecująco, widziałam, że w D mają Sisleya to może się uda go tam poznać. Dziękuję za podpowiedzi Mogłabyś coś więcej o Vent Vert? Każda opinia będzie przydatna Mam Ivoire i uwielbiam, Eau d'Ivoire mnie rozczarowało raczej, choć nie brzydki to taki zwyklaczek tylko. Innych zapachów Balmain nie znam, ale VV od razu mnie zainteresował odkąd poznałam Ivoire - od zakupu powstrzymuje mnie duża butla, bo wolę mniejsze pojemności (duże to dla mnie za dużo przy mojej ilości flakonów )

Dostałam dziś tę próbkę zapachowa Chloe Nomade z iperfumy. I okazało się, że to po prostu kartka zapachowa Z takim odklejanym kwadracikiem z mikroskopijną ilością żelu zapachowego A ja głupia liczyłam na próbkę Na tej papierowej kartce zapach jest cudny, bardzo mi się podoba, na mojej skórze nie

I promocję zrobili, ze przy zakupie Nomade EDP dorzucają gratis dezodorant Nomade
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując