Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 18:54   #2107
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Połowa miesiąca, a ja nie wrzuciłam ani jednego denka? Wstyd!
1. Isana, peeling pod prysznic, sól morska i kwiat wiśni, 200 ml lubię te peelingi, są tanie i dobre, teraz mam z pomarańczą
2. Neonail, lakier hybrydowy 4628-1 Paradise Flower, 6 ml - neonowy kolor, skończył się wraz z latem
3. Maska zmiękczająca do stóp - nie pamiętam, jakiej firmy, było kilka par w opakowaniu
4. BeBeauty, nawilżająca maseczka do twarzy, hydro-esencja kokosowa, 8 ml
5. Yves Rocher, żel pod prysznic ziarna kawy, 200 ml
6. Schauma, Nature Moments Hair Smoothie, szampon odżywczy, truskawka, banan, chia, 400 ml
7. Lovely, Liquid Camouflage, intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy, Cream - niby taki reklamowany, ale dla mnie bardzo niewydajny
8. Lancome, Idole, EDP, próbka
9. Carmex, nawilżająco-ochronny balsam do ust, arbuz, 7,5 g hit od lat
10. Yves Rocher, żel pod prysznic kokos, 200 ml - znalazłam lepszy i tańszy odpowiednik
11. BeBeauty, nawilżający żel pod prysznic z mleczkiem z koralowca, 400 ml nie czułam żadnego zapachu
12. ProVag specjalistyczna emulsja do higieny intymnej, 150 ml nowy hit
13. Yves Rocher, Oui a l`amour, EDP, 30 ml - ładny zapach, ale szybko wietrzeje, wcześniej bardziej trwały był
14. Bebe Young Care, pielęgnacyjna pomadka do ust classic, 4,9 g - bez szału
15. Hean, szminka do ust, Witamin Cocktail, 84 rose garden bardzo fajna, nawilżała, nie schodziła szybko z ust.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz czekoladę a w zasadzie budyń czekoladowy, no to wypisz- wymaluj Avon Dream Dark Chocolate & Coconut.
Czekolada i kokos brzmi fantastycznie
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
8. BeBeauty, maseczka nawilżająca Kokos (saszetka)- na pewno kupię więcej, dzięki _plinka
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Namowiłyście ostatnio, baby niedobre, też kupiłam
Mam nadzieję, że Wam się dobrze sprawdzi Ja przynajmniej namawiam na maseczkę za grosze, a nie kuszę tonikiem z Clinique
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując