Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC produkt oznakowany zapomniane
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-27, 14:47   #25
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Czy można dodać recenzję do produktu, który na KWC jest jako "Zapomniany"?

Szkoda, miałam już nawet szkic... ale dziękuję za odpowiedź


EDIT:
Chciałabym zasugerować, by w miarę możliwości, zamiast wrzucać perfumy do działu "Zapomniane", utworzyć dla nich kategorię "Wycofane" i umożliwić recenzentkom dodawanie opinii, oczywiście z informacją, że zapachy w tej grupie mogą już nie być dostępne na rynku w szerokiej dystrybucji. Wiem, że KWC to nie fiagra, ale o ile w przypadku kosmetyków kategoria "Zapomniane" jest zupełnie słuszna (wiadomo, nigdzie nie kupimy już wycofanego tuszu do rzęs czy kremu), tak w przypadku perfum w obecnych czasach wydaje mi się trochę nietrafiona. Wiele osób kupuje pachnidła przez internet, nawet na polskich stronach i aukcjach można upolować białe kruki, można również zdobyć odlewki. W bazie mamy trochę "aktywnych" zapachów, które co prawda zniknęły już z rynku, ale dalej można je kupić, recenzować i nowe recenzje się pojawiają (słusznie, bo przecież zawsze może komuś wpaść w ręce rzadki zapach ): Dior Midnight Poison, Gucci Eau de parfum, czy Cacharel Gloria.

Wiadomo, że wtedy te perfumy nie mogłyby dostać corocznego "kosmetyku wszech czasów", ale na pewno są osoby, które chciałyby podzielić się wrażeniami i parametrami trudno dostępnego pachnidła.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."

Edytowane przez Tusio
Czas edycji: 2020-12-28 o 12:26 Powód: Rozwinięcie wiadomości
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując