Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezenty ślubne, co zamiast kwiatów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-01, 13:44   #18
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

Ja swoim dobrym znajomym (na marginesie którzy niemal wszystko mają) skompletowałam na prezent taki zestaw kąpielowo - relaksacyjny do ich własnego, prywatnego użytku...
Szkoda że nie mam zdjęcia bo rzeczywiście nieźle wyglądało spróbuje opisać...

Nakupowałam najróżniejszych soli w słoikach, woreczkach,pudełkach i saszetkach, mydełek, świeczek (w kształcie kwiatów), sizalowe gąbki - myjki, kulki z olejkami,musujących krążków, płynów do kąpieli, żeli pod prysznic(dla zainteresowanych bliższe szzegóły,

Kluczem w jakim dobierałam zestaw były KOLORY chciałam by były to trzy różne grupy produktów w zbliżonych kolorach-ja wybrałam niebiesko/fioletowy + zółto/poarańczowy + zielony. Paleta zapachów w związlu z tym była jak najbardziej różna. Całość ułożyłam w formie kompozycji.
Kolażanka z mężem byli zachwyceni. Długo opowiadali wszystkim znajoym jaka mieli oboje radochę i jacy byli zachwyceni. Z tegoi co wiem to pomysł chwycił i oni tez robili podobne kompozycje innym znajomym.

Co do kosztów - za około 150 zł/250 zł i więcej dla chętnych.... można zrobić juz naprawde fajną kompozycję. Oczywiście wszystko zależy jak ma byc duża i w jakiej cenie kupiujemy składowe elementy.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując