Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mieszkania caunsilowskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-15, 16:06   #26
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: mieszkania caunsilowskie

Moim zdaniem najlepiej najpierw popracować, a później ODPOWIEDZIALNIE zakładać rodzinę.


.. fajnie byloby gdyby zycie bylo tak pieknie ulozone i poskladane i zaplanowane...
Uwierz ze tak chcialam...popracowac pouczyc sie i dopiero myslec o rodzinie jednak wyszlo jak wyszlo.. dziecko pojawilo sie zbyt szybko.. co nie oznacza ze jestem nieodpowiedzialna.. bo gdybym byla usunelabym dziecko tak jak to tu w uk robia polki i wiodla wspaniale beztroskie zycie.. takze co to odpowiedzialnosc to ja dobrze wiem



mowisz ze nie nalzeza mi sie benefity ? ? ?akurat z tym sie nie zgodze mam szanse na benefity na roznego rodzaju dodatki bo dowiadywalam sie wszystkiego w biurze oni pomagali mi to wszystko zalatwiac takze... akurat nie masz racji..
jelsi z tego zrezygnuje no to wtedy fakt nie bede miala moze szansy(starajac sie o to sama)..ale jak narazie.. mam..
tutaj samotne matki czy tez osoby zycjace w zwiazkach malzenskich.. maja rowniez szanse na benefity.. ale zarobki tej rodziny nie moga przekraczac jakies tam danej kwoty.. (nasze rowniez nie przekraczaja) wiec co sie nie nalezy-jak sie nalezy.. dowiadywlaam sie wiec wiem#
czy byl wystapila o nie jako samotna matka czy tez jako osoba zyjaca w zwiazku..
dodatki dostane
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując