Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-22, 18:35   #97
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: Szukam prawdziwej, nie internetowej przyjaciółki z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Niwl Pokaż wiadomość
to ja może tez nieśmiało
szukam bratniej duszy najchętniej z Warszawy lub okolic.
Lat mam 27. Pracuję w muzeum i prowadzę swoją pracownię złotniczo-jubilerską. Obracam się głównie w klimatach nerdowo - geekowych. Czytam w ogromnych ilościach (najbardziej lubię fantastykę, s-f, kryminaly, biografie, ale innymi gatunkami nie gardzę). Uwielbiam oglądać seriale (Warehouse 13, Doctor Who, Sherlock, Big Bang Theory itd itd
Lubię grać w gry. Zwłaszcza MMO RPG o fajnym otwartym świecie. Najczęściej można spotkać mnie w WoWie
Lubie się uczyć nowych rzeczy więc z łatowścią można mnie namówić do jakiejś nowej formy aktywności. Uczę się gry na harfie celtyckiej, potrafię tkać historycznymi metodami i mam setki innych, zupełnie nie przydatnych w dzisiejszym świecie, umiejetnosci
Hej, brzmisz ciekawie też dużo czytam, przede wszystkim SF, w gry nie gram, ale właśnie się zabierałam za naukę haftu albo snycerki co Cię skłoniło do nauki historycznego haftu czy tez nauki grania na harfie celtyckiej?
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując