Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-05, 11:46   #321
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No ja ściągam aparat, więc liczę że to tylko z nim taki kamień się robił
Myślę, że po zdjęciu będzie dużo lepiej pod tym kątem


Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Dobrze mowicie dziewczyny...to trzeba chyba przetrwać. Ja nigdy nie miałam kamienie i przebarwień. Jak założyłam aparat po ok 3 miesiącach pojawił się straszny kamień ...a już po kilku tygodniach widziałam , że kolor zębów się zmienił . To chyba od żelastwa. Jak często robicie higienizacje i ile to u was kosztuje ?
Moja ortodontka nie zdejmuje mi kamuenia ... zaproponowała za to ogólna higienizację ( co kosztuje 200zl )
Ja miałam ostatnią we wrześniu chyba. Już by mi się przydała kolejna, ale tak odwlekam..

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi co do wyciągów wczoraj męczyłam się z zakładaniem na noc chyba z 20 minut, a teraz minutka i założony Mi orto ściąga kamień jak jest potrzeba ;-) wczoraj np. miałam ściągany a ostatni raz w lipcu 2018
Ja wczoraj wyjatkowo, bo ogólnie mi się to nie zdarza, dałam sobie wolne z wyciągami na noc. Chciałam czuć "wolność" + sprawdzić czy noc nienoszenia robi jakąś negatywną zmianę. Nie zauważyłam, co dobrze rokuje, jeśli chodzi o przewidywany termin ściągnięcia aparatu w lutym.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Uświadomiłam sobie, że to ostatnie dni, gdy jedzenie wchodzi mi między zamki [emoji23]
Wspaniale! Ja to z tej okazji (po zdjęciu aparatu) planuję pójść na jakąś wyżerkę!
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując