Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-08, 10:56   #2039
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zamiar wrocic do wcierkowania Bandi, moze urzadzimy sobie taka akcje do majowki? W grupie razniej i motywacja wieksza, a wlosy juz mi fajnie odrastaja , wiec chcialabym podbic ich dlugosc, bo juz chyba w koncu mi odrosna po tylu perypetiach!

I tz musze Wam powiedziec, ze ta dziura co mi sie robila po tej jednej stronie - juz jej nie ma ;D Nie wiem czy to kwestia zmiany szczotki na Anwen czy co.

I wiecie co zaobserwowalam? Ostatnio mam dosc stresujacy okres w zyciu. Nie myslalam, ze sttres moze az tak sie odbic na kondycji wlosow! Wiec to, ze wlosy kondycyjnie kiepsko sie maja, nie oznacza, ze zle je pielegnujemy.
Szczotka od Anwen jest świetna, wczesuję nią zarówno olej jak i maskę ,rozczesuję włosy przed myciem...
Wczoraj na wieczór zrobiłam cassię ,w sumie spontanicznie, bo przed Wielkanocą nie zdążyłam.przez te lata kiedy robię włosy swietnie się wzmocniły i wolniej się przetłuszczają,w marcu niewiele wcierkowałam ale teraz chce się wziąć

Może ta wiosna kiedyś przyjdzie i będzie można rozpuścić warkocz...

Jestem za akcją wcierkowania do majówki moim włosom jest to potrzebne, bo o ile sok z pokrzywy trochę pomógł objętościowo to na długość szału nie ma...

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2021-04-08 o 10:57
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując