Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - paszcza 30-letnia nocą - czym ją uraczyć ???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 06:48   #12
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: paszcza 30-letnia nocą - czym ją uraczyć ???

Babencje [img]icons/icon10.gif[/img] ,
Po pierwsze: chwała Wszechmocnemu Wizażu Twórcy oraz Kierowniczce Naszej, za to, że nasz e-raj stworzyli, a w tym raju jesteście Wy - Wielkie Specjalistki-Pomagaczki !!! [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
A po drugie, wracajmy do konkretów [img]icons/icon12.gif[/img] :
- cerę mam jak pisałam mieszaną (niestety z tendencją do odwadniania), po niedługim czasie paszcza mi się świeci jak słoneczko, więc jak pomyślę o dodatkowym natłuszczaniu to ... brrrrr ..... chyba jednak nie skorzystam [img]icons/icon12.gif[/img]
- co do tych plamek, to czy uważacie, że mogą być one spowodowane przed paskudną wodę z kranu?? Od jakiegoś czasu traktuję się nią rano, bo mineralna w sprayu mi się skończyła i jakoś mi nie po drodze do apteki (mea culpa!)
- jeśli zaś chodzi o pielęgnację nocną to zupełnie nie mam pojęcia czego ta moja gąbka na noc potrzebuje, i czy w ogóle czego, bo na przykład zauważyłam, że kiedy nie używam na noc kremu pod oczy to są w troszkę lepszej kondycji niż kiedy go wieczorkiem nakładam (a może ja nie takiego kremu używam???)

cmoczki pierwsze wiosenne dla wszystkich Pań [img]icons/1cmok.gif[/img]
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując