Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrazliwa skora glowy, cienkie wypadajace wlosy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-27, 11:10   #13
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Wrazliwa skora glowy, cienkie wypadajace wlosy.

Cytat:
Napisane przez Santiana Pokaż wiadomość
Nie mam w prawdzie takich problemów jak tym, mam dosyć gęste włosy, choć swego czasu miałam dość duży problem z wypadaniem. To było straszne, gdy myłam głowę i widziałam kulkę splątanych włosów wielkości mojej pięści. Też się bałam, że wyłysieje i to sprawiło, że poszłam do dermatologa. Warto do niego iść, choć najlepiej jest wybrać jak najlepszego. Mój dermatolog akurat do takich nie należał. Musiałam zrobić badanie krwi (nie mam pojęcia po co, zresztą i tak wyszło, że nic mi nie jest) i nic więcej. Trochę się zawiodłam ale... Jednej rzeczy nie żałuje. Pani doktor poradziła mi, żebym zaczęła myć włosy szamponem Dermena. Można go łatwo kupić w aptece, albo nawet w Rossmanie, bo widziałam. Działa właśnie na wypadające włosy, choć trzeba myć nim regularnie. Mi pomogło, a przynajmniej częściowo, bo włosy nadal mi wypadają, ale na szczęście już nie w takich ilościach jak wcześniej. Ostatnio też zaczęłam dodatkowo stosować odżywkę z tej serii, ale póki co różnicy jeszcze nie widzę.
Z pewnością będę walczyć dalej, a w razie czego znów udam się do dermatologa i tobie też to radzę. Przyczyn wypadania może być wiele.
Hm zalezy jak duze jest te wypadanie wlosow i jak dlugo trwa. Moze przy niewielkim wypadaniu szampon może- u mnie zdał sie na nic i skorzystalam z zabiegu mezoterapii, który okazal sie strzalem w dziesiatke autorko- zastanawialas sie nad takim rozwiazaniem?
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując