Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-07, 23:54   #79
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

O, to ja miałam do H&M`u chyba wybitne szczęście bo jeszcze niczego stamtąd nie załatwiłam, mało tego mam bluzkę od nich, kupioną w lumpie (a więc po kimś) a nadal jest czarniejsza i lepiej się trzyma niż niektóre rzeczy kupione niedawno w innych sieciówkach da się? da! Jednak nie mam stamtąd aż tylu rzeczy żeby zachwalać całą markę- np biżuteria od nich ssie, w glitterze w podobnej cenie dostaję o wiele lepszą. (mówię tu o sztucznej biżuterii)

Mieszane uczucia mam do butów z CCC, ale polecam Wojasa ( z resztą już po cenach widać różnicę, choć obuwie z 'Lasockiego' najtańsze też nie jest-ale wykonane ze skóry i to się liczy Jeśli CCC to jedynie Lasocki, reszta na pół sezonu.

A czy któraś z Was wie, gdzie w Katowicach dostanę porządną, skórzaną torebkę listonoszkę? (chcę żeby miała metalowe suwaki, porządne zapięcie-nie magnesik, przegródki i przede wszystkim dobrą skórę- i nie chcę płacić za nazwę marki :X) w zarze widziałam torebkę niemal idealną, jedyną jej wadą była sama skóra- bardzo gładka i trochę cienka, dlatego wciąż się waham
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując