Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakończony Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Remington!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-01, 21:39   #227
katmal1993
Raczkowanie
 
Avatar katmal1993
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 144
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Pielęgnacja włosów od dziecka była moją zmorą, bo szczerze nie lubiłam mycia moich długich i skołtunionych włosów. Jako nastolatka mogłam się poszczycić długimi włosami do pasa, niestety w kiepskiej kondycji i że skłonnością do przetłuszczania. Był to chyba mój największy kompleks, zaraz po odstających uszach. Różne szampony, odżywki czy kosmetyki podkradzione od mamy nie wpływały znacząco na poprawę wyglądu moich włosów. Aż tu nagle trafiłam na wizaż i wątek o trudnych do okiełznania włosach. Dziewczyny polecały serie babydream i to był strzał 10! Spokojnie starczyło mi na zakup szamponu z kieszonkowego, a włosy zaczęły wyglądać na zadbane. Za kilka złotych zyskałam komplementy od chłopców, zachwyt koleżanek i pewność siebie, które towarzyszy mi do dzisiaj. A to wszystko dzięki temu forum, dziękuję Wizaż!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katmal1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując