Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-05, 10:53   #2456
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Oby tak nie było tzn. z nami kurde jak na początku myślałam, ze fajnie jakby urodził się w styczniu tak teraz przez te wszystkie wątkowe emocje chce już go mieć
Mam identycznie! [emoji7] Początkowo nie bardzo podobała mi się wizja indukcji przed PTP, ale teraz już się doczekać nie mogę [emoji16]


Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
U mnie masakra. Trafilam malego ssaka . Przylepiony do piersi od 6 do teraz. Dopiero sniadanie jem .. skapitulowalam i dalam smoczek [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musicie się siebie nauczyć, będzie coraz lepiej [emoji3526]


Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas okej. Ja trafiłam z kolei na śpiocha. Cały czas tylko spi, cycka trochę pociumka i od razu zasypia i tak w kółko. Jest przekochany [emoji173]️ a ja nawet dzisiaj mogę już siadać trochę, więc od razu mi lepiej.

Małemu robili dzisiaj badania bo za późno dostałam antybiotyk na gbs i sprawdzają czy wszystko ok, ale na razie wskazuje wszystko, że jest w porządku. Mały waży dziś 2800g. No i cały czas wali kupę, więc co chwilę się przebieramy [emoji85] a jak ściągam pampersa to wszystko obsikuje, więc brakło nam świeżych ubranek, TŻ musi dowieźć dzisiaj kolejne komplety bo 5 zestawów to mało. No i nawet lekarza dziś obsikał przy badaniu [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, to przynajmniej uda Ci się trochę odpocząć [emoji4]


Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ale dzieki temu ze tak pieknie ssie , mi leci siara dzis idziemy do domu... jutro na badanie tylko do naszego pediatry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wychodzicie! [emoji16]


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora