Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 10:05   #16
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Moja polozna mowila ze jemu jest trudniej bo nie jest szczuplutki, tylko skoro nie ma roznicy od kilku tyg moze trzrbs go wspomoc cwiczeniami. Gdyby faktycznie daloby sie go chwile zabawic to bym poczekala do 3msc ale on od razy zaczyna plakac, oczy zamkniete i tyle z prob podnoszenia glowki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój synek taki właśnie był.. Dacie radę : * "daj znać jak termin
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Hej w nowym wątku

Od godziny dzwonię po polecanych neurologach dziecięcych i szlag mnie trafia, albo nikt nie odbiera albo terminy za miesiąc
A Wy czemu do neurologa?
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie nawet jak na sobie go poloze od razu jest ryk, on tylko w szpitalu tak na mnie spal, po 2 dniach w domu tez juz nie chcial. Na brzuchu teraz tez juz nie spi. Udalo sie ze 4 dni drzemki na brzuchu robil i raczki go nie budzily a teraz znowu nie. Plus on daje glowe tylko na jedna strone, gdy juz poloze go na drugiej to zsczyna histerie jakby mu bylo niewygonie albo by go balolo. No ewidentnie cos jest nie tak.
Wlasnie Ania nie widze. A probujesz maluszka cwiczyc na pilce od fitnesu? Ja tak robie ale i tak placze. Klade pieluszke na pilke i kolysze delikatnie na boki i tyl przod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałem piłkę podpowiedzieć ale widzę że znasz...


Byłem u lekarza. Skierowanie na badanie na krztusiec... Dobrze ze miałam nagrane jak kaszle w nocy bo mówił że mi wierzy ale serio w Heli malo co słychać... Tahiti kaszlu by się nie spodziewal..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora