Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-21, 23:09   #2141
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiekszosc ludzi chce byc w zwiazku, wiec to normalne.

Natomiast nienormalne (choc bardzo typowe) jest jak dla mnie uzaleznienia swojego szczescia i samopoczucia od tego czy jest sie w zwiazku. Dopoki czlowiek nie nauczy sie byc sam, nie polubi samotnosci, to zawsze bedzie uzaleznial swoje szczescie od innych czynnikow, tylko ze wtedy stajemy sie ich niewolnikami i to one nas kontroluja. A zwiazek to nie jest recepta na szczescie w zyciu, zwiazki tez maja swoje rozne oblicza, raz jest milo fajnie, raz jest niefajnie. Tak wiec wiesz, szczescie to glowa.
Moja najlepsza przyjaciółka (można tak powiedzieć) odkąd ją znam zawsze była z kimś, a znamy się 11 lat. Ja za to zawsze sama i nigdy nie mogłam jej zrozumieć. Zawsze ją namawiałam, żeby dała sobie chwile oddechu, miała czas tylko dla siebie, ale ona nie chciała, bo jej się nudziło i czuła pustkę. Totalne przeciwieństwo. Teraz jest już zamężna, ma dziecko, a ja z racji tego zostałam ciocią
Trzeba naprawdę bardzo siebie lubić i swoje własne towarzystwo, żeby czuć się komfortowo samemu. Ale prędzej czy później odczuwa się tą pustkę, że nikt o ciebie nie dba, nikomu nie zależy, nie jesteś priorytetem i to jest brakujący element do pełni szczęścia. Mi osobiście chyba właśnie tego uczucia brakuje najbardziej - bycia czyimś priorytetem i poczucia, że komuś naprawdę zależy nie z aktu desperacji, tylko tak po prostu.
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To szacun, ja kiedys probowalam robic te sweterki, ale takie brzydkie mi wyszly, ze juz nigdy nie wrocilam do tych praktyk Dla mnie to jednak najwazniejsze, by lakier sie trzymal. Bo z tymi zwyklymi lakierami to bylo tak, ze po dwoch dniach odprysk i dloni nie szlo pokazac

Ja jestem zmeczona, bo mam duzo roboty ostatnio + problemy ze snem.

A co to za magiczny prog?

Ja z celow treningowych to pracuje teraz nad posladkami i nogami. Chcialabym je uwypuklic a nogi jeszcze bardziej ujedrnic. Dorwalam fajne treningi z centrum sportowca i je sobie ogarniam, dorzucilam silowe na posladki, kupilam tez te kotajle bialkowe i pije po treningu. Zobaczymy czy to cos da
Ja osobiście jak piję białko zawsze po treningu i jakieś węglowodany, to widzę różnicę. Kiedy tak o to nie dbałam, a teraz ogarnęłam dietę na nowo i faktycznie to pomaga.
Chciałabym też w końcu się zmotywować i zadbać o skórę. Powinnam się regularnie peelingować i balsamować, a tego nie robię i zawsze mam problem z dobraniem produktu.
No i mam takie marzenie w końcu wybrać sie na paznokcie i mieć ładne dłonie, ale jakoś nie mogę na to odłożyć ostatnio.

Przy okazji - czy można kogoś "zablokować" na fejsie, czy coś takiego, żeby ta osoba nie wiedziała, a żebym ja nie musiała odbierać od niej wiadomości na messengerze?
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora