Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę żyć, nie mam po co
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 14:52   #5
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę żyć, nie mam po co

Cytat:
Napisane przez Malinowa9896 Pokaż wiadomość
Aplikowałam do znanej korporacji. Testy werbalne i językowe poszły mi w miarę dobrze, ale numeryczny... Wstydzę się nawet myśleć o swoim wyniku. Jutro mam dostać informację zwrotną, ale nawet jej nie otworzę, bo będzie tam tekst w stylu "dziękujemy za Twoją aplikację, niestety nie udało Ci się przejść drugiego etapu", a mam dość czytania tego. Zdołowałam się ogromnie, bo zawsze lubiłam liczby i sprawiało mi przyjemność liczenie i operowanie nimi, dlatego też poszłam na studia mocno z nimi związane. Nie będę pisać, że zabił mnie czas, bo to głupie usprawiedliwianie się. Prawda jest taka, że jestem debilką i może zamiast tego kierunku powinnam wybrać humanistykę, skoro nie potrafię przejść głupich testów rekrutacyjnych. Zależało mi na tej firmie, marzyłam o niej od początku studiów, jak zwykle porażka. Moje imię powinno być "porażka". Czuję się tak bezsensownie, pusto. W końcu nie mam najważniejszej cechy wymaganej w swoim kierunku, zawodzie. Czuję się głupia (bo taka najwyraźniej jestem). Czuję się jak jedno, wielkie gówno, bo nim jestem. Nie chce mi się żyć. Chcę zdechnąć. Jak najszybciej. Nawet kosztem niewyobrażalnego cierpienia i bólu.
Jeśli sądzisz, że kierunki humanistyczne nadają się tylko dla debili to nie będę się z tobą kłócić, co do tego, kim ty jesteś.

Nie wiem, czemu ocenę siebie uzalezniasz od jakiegoś testu. On jest ogóle bez znaczenia w życiu.
Praca jest po to, żeby żyć, a nie życie po to, żeby pracować.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując