Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę żyć, nie mam po co
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 17:16   #23
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę żyć, nie mam po co

Cytat:
Napisane przez Malinowa9896 Pokaż wiadomość
To były moje pierwsze testy rekrutacyjne. Nigdy przedtem nie widziałam ich na oczy. Jak możemy pisać tutaj o wprawie? To nie ma nic do rzeczy. Tutaj chodzi o zbadanie zdolności logicznego myślenia, operowania na liczbach i analizowania danych liczbowych. Dzieci są tego uczone od najwcześniejszych lat. A ja, dorosła kobieta, wydawałoby się wykształcona i inteligentna (jak się okazało "inteligentna") nie potrafię tego zrobić. Kurs? Co zmieni kurs? Jeśli jest się debilem, gównem bez przyszłości to nic nie pomoże, nawet kurs za 15000zł. Tak, mogę startować więcej niż raz. Jak się uprę, to nawet co dwa lata, tylko czy to ma sens? Skoro brakuje mi umiejętności logicznego myślenia i predyspozycji do tej pracy (do jakiejkolwiek pracy zgodnej z moim kierunkiem studiów, bo kasjerką czy sprzątaczką mogę być zawsze). Chcę umrzeć. Już niczego więcej w życiu nie pragnę. Chcę tylko umrzeć. Nawet, jeśli miałoby to trwać dwa dni i być niewyobrażalnie bolesne. Lepiej umrzeć tak niż żyć ze świadomością, że zmarnowało się życie i jest się nikim.
Czemu dwa dni akurat miałoby to trwać. Można w minutę.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując