Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-18, 21:17   #45
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Przeczytałam 32 strony wątku o naturalnej pielęgnacji dla minerałoholiczek i padam Robiłam notatki, bo inaczej nic bym z tego nie zapamiętała, taki natłok informacji. Czarna magia... zostaję przy BU bo to chyba dla laików dobry początek a już mi jakieś cromollienty po głowie łażą przez was (Cathy ). Albo dzięki wam ale po kolei... jutro wczytuję się dalej, w nd może w końcu dojdę do końca i zamówię bo narazie to tylko gadam...


umalowałam paznokcie na ciemny fiolet, ależ mi się podobają oko też dziś zrobiłam w odcieniach fioletu, ale po chwili z tych kilku zrobił się jeden jakoś się mi zlewają na powiece... ehhhh.


Pytanie kulinarne - w sam raz na tę porę
czym karmicie na kolację TŻtów, żeby smakowało a żeby się najlepiej wcale nie narobić? albo niewiele
już powoli nudzi mi się stały repertuar: sałatka z kurczaka + pieczywo czosnkowe / pizza / zapiekanki / sałatka z tuńczyka / frytki / kanapki / pieczywo czosnkowe zapiekane z serem / placki po węgiersku z pobliskiej cudownej restauracji

zmieniłabym coś a pomysłu brak

i zaraz pewnie oberwę za to "zdrowe" wieczorne jedzenie, ale tak mi dobrze



Selenka - lepiej na pralce podczas wirowania
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-09-18 o 21:20
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora