Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 16:25   #30
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
______
Nieważne co Ty miałaś na myśli, ja po prostu w taki sposób odebrałam Twoje wypowiedzi i czytając w jakim stylu prowadzisz dyskusję, dalej uważam,że jesteś uszczypliwa, lekko ironiczna. Ja mam taki problem, nie inny, ale nie traktuję go śmiertelnie poważnie,co już pisałam. Widzisz, ja się zmagam ze zbyt wysokim libido, a Ty wręcz przeciwnie. Nie musisz mi wcale życzyć wielu nocy bez seksu, bym wiedziała, jak się czujesz. Bez przesady, ja Twojej sytuacji nie jestem winna, a zabrzmiało to jakoś pretensjonalnie jak wyrzut,że ja mam ciągle ochote i jeszcze narzekam... i jeszcze wątek na wizażu zakładam o tym.
A Twoje hasła brzmią jak wyrzut że Ty masz POWAŻNY problem a my śmiemy narzekać że mamy odwrotną sytuację, zamiast się z niej cieszyć. I jeszcze o zgrozo, mamy czelność pytać jak się nazywają te plastry.
No i wybacz ale średnio mnie interesuje jak odbierasz moje wypowiedzi, bo takie nie są, to Twoje subiektywne odczucia, masz prawo je mieć.


Koniec moich wypowiedzi w tym temacie.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując