Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-11, 13:35   #105
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez oilia Pokaż wiadomość
brzmi zachęcająco, szczególnie to misshowe krycie. muszę kiedyś wypróbować wersję Bright Fit. tylko ciekawe, czy najjaśniejszy znowu nie będzie za ciemny na mojej twarzy

moje próby z CC z Mizona i czarnym Jartem zakończyły się źle, Jart za ciemny (ale oddalam mamie, jej pasuje), Mizon zbyt pomarańczowy, ale to dobrze, bo na drugi dzień byłam wysypana. No i krycie... chyba CC są nie dla mnie. (jeśli istnieje jakiś krem bb o kolorze podobnym do podkładu Advanced FM Group w odcieniu Alabaster, byłoby wspaniale poza rzeczami z Misshy i skin79 )

Dziewczyny, zastanawiam się nad jedną rzeczą. Czy są sklepy internetowe (poza polskim AsianStore i gmarket, bo przesyłka boli ;~~, które sprzedają próbki/odlewki kremów? bo jestem ciekawa Luminous Silk z Holika Holika, a z tego co widzę, to nie ma saszetek z próbkami na ebay. (wprawdzie pewnie zaryzykuję i kupię pełnowymiarowkę, ale tak z ciekawości pytam ^^)
azjatycki bazar ma probki i jeszcze na testerkorea.com ale przesylka tez troche kosztuje :P
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując