Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas na zmiany, ale jakie? ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 14:39   #10
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Witajcie
Naszła mnie ochota na zmiany, tylko hmm... nie wiem od czego zacząć
Wstawiam zdjęcie na którym jestem prawie bez makeup-u , żeby łatwiej było określić co i jak Skóre mam taką różowawą, teraz przez słońce duuużo piegów, chciała bym coś zrobić z wlosami, ubiorem
Co do sylwetki mam 1,70 m wzrostu, raczej szczupłą budowę ciala z szerszymi biodrami i większym biustem i duzym wcięciem w tali z odrobina boczków :d ( też dodaję zdjęcie)
na pierwszym miejscu powinnaś intensywnie zadbać o stan skóry wokół oczu bo jest na obecną chwilę fatalny, myślałam że masz z 38 lat. Sama używam azjatyckich specyfików na okolice oczne więc nic dostępnego u nas nie mogę polecić poza ogólnodostępnym serum z witaminą c jako dodatek do głównego nawilżacza no i koniecznie okulary przeciwsłoneczne.
Kolor włosów moim zdaniem Ci pasuje, masz taką zimną urodę więc nie kombinowałam bym z żadnymi rudościami, czy miodowymi odcieniami włosów bo w połączeniu z różowawą cerą mogą dać efekt prosiaka. Z kolei ciemne moga Cię przytłoczyć. Jak się ubierasz i co Ci nie pasuje w dotychczasowym stylu ubierania? Masz zgrabne proporcjonalne ciało więc specjalnych tricków ubraniowych nie musisz stosować
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując