Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 19:56   #65
e01de47363ced05fd2f2ee74f100e33cb2519f1f_5ef137f1c671a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Suche i kruche włoski

Już od dłuższego czasu mam problem z moimi włosami. Są wyjątkowo suche i kruche. Powywijane w każdą strone. Farbe mam tylko końcach włosów bo włosy już odrosły. Farbowałam gdzieś 2 lata temu. Dbam o włosy bardzo. Używam odżywek, masek, olei, balsamy itd. a mimo tego włosy są dalej takie same a nawet coraz to w gorszym stanie. Myję je co 3-4 dni. Nie susze, nie prostuje. Na całej długości włosów stoją mi małe strąki powywijane w każdą stronę które nie oklapną nawet gdy są już tłuste. A gdzieś od połowy do końca wlosy są w okropnym stanie. Powywijane w każdą stronę, nie da się ich normalnie poczesać bez szarpania, nawet ręka bez problemu nie przejdzie bo końce są ciągle poplątane. Nie pomaga nawet podcinanie bo dalej te końce są poplątane. W dotyku są suche i szorstkie, puszą się okropnie. Z daleka widać te przesuszone włosy, powywijane. Strach je dotknąć żeby nie uszkodzić jeszcze bardziej, Nie wiem już co z nimi zrobić ani co używać. Nie stać mnie na jakieś drogie kosmetyki, więc może ktoś doradzi mi co może im pomóć. Albo zaproponuje jakieś tańsze i dobre kosmetyki. Prosze o rady.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Zauważyłam też od niedawna że włosy które są na czubku ale bardziej z tyłu są oklapnięte i mocno się przetłuszczają. Ale tylko ten kawałek bo od połowy do końca włos jest dalej suchy. Nie wiem dlaczego. Nawet zaraz po umyciu, mają problem z wyschnięciem w tej części bo widać i czuć że są tłuste i czasem swędzi mnie w tym miejscu skóra. Myje włosy dokładnie, dobrze spłukuje a odżywki nie kłade na skóre tylko od połowy więc też nie wiem z czego może to być.
e01de47363ced05fd2f2ee74f100e33cb2519f1f_5ef137f1c671a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując