Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój Niezbędnik Kosmetyczkowy – Wielkie Trio !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-02, 22:58   #60
kasia00_19
Raczkowanie
 
Avatar kasia00_19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 314
Dot.: Mój Niezbędnik Kosmetyczkowy – Wielkie Trio !!!

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
o matko, Kasiu ile Ty masz tego
No właśnie mało, to tylko pozory w rzeczywistości to minimum wiecznie mi za mało, ale staram się nie gromadzić niepotrzebnych rzeczy- tylko najpotrzebniejsze. Kiedyś miałam multum cieni ale stwierdziłam, że trzeba mieć mniej, jak się zużyje to się kupuje nowe bo np. jak gdzieś długo leżą nieużywane to się okazuje , że data ważności minęła i trzeba wyrzucić, kiedyś tak robiłam wiele rzeczy musiałam tak wyrzucać z żalem, wiadomo, że np. szamponów można mieć dużo bo głowę myję codziennie i się szybko zużywają. Gorzej z odżywkami do włosów jak np. na prezenty się dostaje komplety kosmetyków i w każdym jest odżywka do włosów (a ja zamiast odżywek często olejek używam a odżywki stoją), no to potem za dużo ich i nie nadążam zużywać, dlatego wszyscy wiedzą, że nie chce odżywek na jakąkolwiek okazję no jeszcze błyszczyków ma za dużo ale nie umiem tego opanować i jak mi się coś podoba tj. kolor np. jasnoróżowy to kupuję jestem jak sroka
kasia00_19 jest offline Zgłoś do moderatora