Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład mineralny czy puder?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-14, 12:50   #15
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Podkład mineralny czy puder?

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
AM neutrale są różowawe, tak jak wszystkie podkłady drogeryjne, więc chyba powinny Ci podpasować. Gama golden ma bardziej żółty, przybrudzony odcień, dobry na lato jak skóra się trochę opali. Też możesz spróbować, może to akurat to będzie

Z Neauty neutrale są według większości dziewczyn typowo beżowe, ale na mnie jednak wychodziły różowe tony, więc trzeba uważać.

Chyba nie pozostaje Ci nic innego jak testowanie. Ja osobiście polecam i matujący AM i matujący oraz kryjący Neauty - fajne podkłady, a jedna warstwa powinna ładnie wyrównać koloryt. Ja niestety mam teraz gorszą cerę i nakładam nawet 3 warstwy, ale jak niedawno miała ładną buźkę, to nakładałam odrobinę i wyglądało to super. Oczywiście kwestia pielęgnacji skóry jest bardzo ważna, ale to już na pewno wiesz.
Hej dzięki za informację. Ale to dziwne swoją drogą z tymi neutralami -przecież właśnie z opisu wynika że nie wpadają w żadne konkretne tony (ani żółte ani różowe). Moja cera chyba nie lubi różowych tonów
Właśnie się dowiedziałam też że AM stacjonarnie w W-wie nie sprzedaje próbek-tak więc moje dzisiejsze testowanie odpada..... Kompletnie dziwna sprawa. No i oczywiście Primera nie było, tak samo jak wysuwanego Flat top'a..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując